Kvalitní překlad za rozumnou cenu

Naše ceny jsme postavili tak, aby naše služby byly pro Vás výhodné z hlediska poměru hodnoty a ceny.

Více najdete zde

E-learning - nejčastěji kladené otázky

V čem e-learning spočívá?

Dostanete prostřednictvím e-mailu materiály k celé lekci a postupně je spolu s lektorem procházíte. Lektor vám poskytne informace a výklad a pak vám zadá relevantní materiál, ten vyplníte, pošlete zpět, lektor jej zkontroluje. Pokud je to třeba, pošle další materiály na stejnou problematiku.

Lze se tímto způsobem připravit na nějakou zkoušku např. FCE?

Ano, hlavní výhodou je v tomto případě fakt, že se nemusíte přizpůsobovat ani úrovni, ani tempu ostatních studentů. Na úrovňi FCE se prochází gramatika, čtení, psaní (takže budete muset občas napsat esej, lektor vám dá tipy, jak na to, vzorovou esej a pak opraví tu vaši), poslech. Všechny tyto části postupně projdete, lektor vám poradí, opraví a při občasném cvičném testu zjistíte, jak se zlepšujete.

Musím si zakoupit nějaké materiály a kolik mě budou přibližně stát?

Ne, není třeba kupovat žádné materiály, všechny vám budou poskytnuty v rámci e-learningu.

Kolik lekcí kurz obsahuje?

Vše je na individuální domluvě, platíte každou jednotlivou lekci, takže můžeme absolvovat jednu lekci či celý kurz, zpravidla má kurz mezi 12 – 14 lekcemi.

Co obsahuje jedna lekce?

Jedna lekce zahrnuje zhruba 20 stran materiálu, jedná se o gramatiku, čtení, psaní, poslech a slovní zásobu včetně praktických obratů pro běžnou komunikaci. Zabývá se jak formálním, tak neformálním jazykem a procvičíte si i velice praktické věci jako např. psaní vzkazů, e-mailů, vyplňování dotazníků apod. Obsah lekce je vždy závislý na úrovni, kterou máte. Na závěr lekce vždy proběhne opakování či test, který je součástí lekce.

Jak poznám svoji úroveň?

Můžete nám během počáteční komunikace naznačit, jaké máte zhruba zkušenosti, a na jejich základě s vámi provedeme diagnostický test a pak se teprve dohodneme na vhodném materiálu pro vaši úroveň.

Probíhá výuka všech klientů dle identických materiálů?

Ne, každá úroveň má samostatné materiály.

Jak vypadá výklad?

Výklad probíhá písemnou formou, v závislosti na úrovni je česky nebo anglicky, popisuje problematiku co možná nejjednodušší formou s množstvím příkladů.

Jak dlouho mi zabere jedna lekce?

To je velmi individuální, někteří klienti zvládnou i lekci za týden, ale v průměru je jedna lekce na měsíc. Hlavní je, že si tempo určujete sami podle toho, kolik času trávíte studiem.

Služby

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Zasláním životopisu uděluje uchazeč souhlas se zpracováním a uchováním jeho osobních údajů na dobu neurčitou do odvolání ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., Zákon o ochraně osobních údajů pro účely personálního oddělení. Souhlas je poskytnut v rozsahu zaslaných údajů. Uchazeč zasláním životopisu potvrzuje, že uvedené osobní údaje jsou pravdivé a správné.