Kvalitní překlad za rozumnou cenu

Naše ceny jsme postavili tak, aby naše služby byly pro Vás výhodné z hlediska poměru hodnoty a ceny.

Více najdete zde

Reference

Naše několikaleté zkušenosti zahrnují:

překlady textů nejrůznějšího zaměření pro firmy i jednotlivce

korektury textů nejrůznějšího zaměření pro firmy i jednotlivce

dlouhodobá spolupráce s jazykovou agenturou s celostátní působností

Máme zkušenosti s překlady:

ekonomických, obchodních a účetních dokumentů

výročních zpráv, zpráv auditorů

obchodních smluv, dohod a právních textů (včetně soudních překladů)

webových stránek

stránek e-shopů

manuálů, návodů, příruček a prospektů

diplomových prácí, anotací a resumé

obchodní korespondence

životopisů a průvodních dopisů

informačních textů o dovážených nebo vyvážených výrobcích

reklamních a propagačních textů, tiskových zpráv

novinářských textů

bezpečnostních listů, dokladů o původu zboží

příspěvků na konference a do odborných časopisů

odborných knih

a dalších

Chcete se přesvědčit o naší úrovni? Kontaktujte nás

Napsali o nás

Ing. Zita Ruttkay-Nedecká,Brno

Při své práci potřebuji nejen aktivní znalost angličtiny, ale i mezinárodní zkoušku z tohoto jazyka. Využila jsem nabídky letního intenzivního kurzu, který vedla lektorka Mgr. Martina Kučerová.

Hodiny byly cílené, promyšlené, připravené a zajímavé. Dostala jsem množství přehledně zpracovaných témat, slovních okruhů, gramatických přehledů. Výuka byla obohacená o zajímavé poslechy, postřehy a užitečná zjednodušení. Současně jsem velmi ocenila časovou flexibilitu lektorky. V relativně krátkém čase jsem úspěšně složila zkoušku, za což Mgr. Kučerové patří právem můj dík.

JUDr. PhDr. Martin Crha, Brno

Konstatuji, že erudice Mgr. Martiny Kučerové v oblasti právnické angličtiny je na vysoké úrovni. S její právnickou angličtinou mám osobní zkušenost - potvrzuji, že pro mě dělala korektury resumé k diplomové i rigorózní práci na Právnické fakultě Masarykovy univerzity. Rovněž mi pomáhala překládat pasáže z mého příspěvku v angličtině, který jsem přednesl na mezinárodní právnické konferenci. Z uvedeného bylo zřejmé, že ovládá právnickou angličtinu.

Jelikož dnes je znalost angličtiny uváděná řadou osob, Mgr. Martina Kučerová z toho okruhu dle mého názoru vybočuje a dokládá, že je jednou z nejlepších. Její jazykovou kvalifikaci mám za prokázanou.

Dagmar Palkosková, Povlčín

Ráda bych vyjádřila své vysoce kladné hodnocení. Zkoušela jsem spoustu kurzů a lektorů, ale pouze tento E-learning pod vedením Mgr. Martiny Kučerové splnil moji představu a očekávání.

Vše je důkladně rozebráno, lektorka zasílá i doplňkový materiál ke gramatice. Chyby jsou vždy vyznačeny a zároveň vysvětleny.

100% profesionální přístup, ochota, rychlost, spolehlivost se zaměřením, které potřebujete ať se jedná o maturitní zkoušku nebo o přípravu na státnice. Kurzy Mgr. Martiny Kučerové mohu jen vřele doporučit.

Petra Šorsáková, Kounov

E-Learning s paní Kučerovou předčil moje očekávání. 100 % spolehlivost, odbornost a rychlost.

V případě nejasností zasílá i doplňující informace. Je to kurz, který splnil moje očekávání.

Oceňuji i osobní přístup. Jsem velice spokojená.

Eliška Brabcová, Kostelec na Hané

Měli jsme svatbu v zahraničí a potřebovali jsme přeložit doklady důležité k uzavření sňatku. Zpracování bylo rychlé, kvalitní a naprosto bez problémů. Určitě doporučuji!

Jiří Kouřil, VUT Brno

Precizně provedený překlad, který byl dodán v přesně dohodnutém rozsahu a termínu. Domluva byla rychlá a práce profesionální.

Petra Šorsáková, CROY

Velice rychle a precizně, kvalita. Firma zpracovala zakázku výborně, jsem velmi spokojena.

Olga Rychtářová

Vše bylo dodáno v termínu a hlavně precizně provedeno. Mohu jen doporučit.

Petr Mlýnek, VUT Brno

S provedenou korekturou, domluvou a termíny jsme byli velmi spokojeni. Můžu doporučit.

Kateřina Arts

S prekladem pani Mgr. MArtiny Kucerove jsem byla nadmiru spokojena. Preklad precizni , rychle dodani , vyborna komunikace. 100% doporucuji.

Klára Machalová, voestalpine PROFILFORM

Mám zkušenosti s více zakázkami, vše bylo dodáno ve sjednaném termínu bez sebemenších komplikací. Překlad byl na skvělé úrovni bez chyb. Ani jednou se nevyskytl důvod k reklamaci.

Petr Červený

Vše proběhlo rychle a bez problémů. Doporučuji všem.

Marek Sindler

Rychlé zpracování zakázky bez jediné chyby.Již několikrát jsme zadávali zakázku a vždy bylo vše v pořádku.

Kateřina Kavanaugh

Paní Kučerová, je profesionál a jsem se službou velice spokojena. Překlady předány v čas a s naprostou důvěrou se na ni ráda opět obrátím.

Hanka Hamilton

Pani Mgr. Kucerovou jsem si vybrala z 15 dalsich tlumocniku co jsem nasla na internetu, potrebovala jsem tlumocnika na preklad oficialnich dokumentu a moji anglicke svatby. Byla velmi ochotna, prijemna a velmi dobra komunikace. Byli jsem velmi spokojeni s jejimi sluzbami a moc ji doporucuji.

Silvie Matušková

Jednalo se o překlad k diplomové práci. Domluva byla rychlá a prace profesionální.

Jana Ankomah

S paní Mgr.Kučerovou jsme byli moc spokojeni. Vždy nám vyšla ochotně vstříct. Překlady i tlumočení hodnotím jako velmi dobré. Celkově jsme byli spokojeni a znovu se na magistru Kučerovou v případě potřeby obrátíme.

Janetta Zavacká, Vyškov

U Mgr. Martiny Kučerové jsem zadávala zakázku soudního překladu do anglického jazyka osobních dokladů + lékařská zpráva pro potřeby práce v zahraničí. Překlad byl vypracovaný promtně a na vysoké úrovni jazykových znalostí. Cena byla stanovena dle Vyhlášky o soudních znalcích a tlumočnících, pro klienta velmi přijatelná. Doporučuji Mgr. Kučerovou i dalším potenciálním zájemcům o překlad z/do Aj.

Ing. David Pawera, Agentura pro regionální rozvoj, a.s.

Překladatelské a tlumočnické služby Mgr. Martiny Kučerové, které jsme si objednali, byly provedeny v odpovídající kvalitě a domluveném termínu, její služby můžeme doporučit.

Jitka Munoz-Friesz

Paní Kučerovou jsem kontaktovala docela na poslední chvíli, potřebovala jsem přeložit přibližně 8 stran z AJ do ČJ. Paní Kučerová byla velice ochotna a milá. Komunikace s ní byla jednoduchá, podané informace přesné. Překlad byl dokončen během dvou dnů od prvního kontaktu (asi 1,5 dne od předani informací). Vlastní předání fyzického dokumentu proběhlo velice příjemně u ni doma, vše měla již nachystané a jsem s jejím celkovým přístupem maximálně spokojena. Platba proběhla převodem, bez zbytečných komplikací po předání dokumentu. Celý překlad jsem nekontrolovala, ale první strana byla přeložena velice dobře, úprava dokumentu také výborná. Paní Kučerovou jako překladatelku doporučuji a sama ji budu kontaktovat, pokud budu v budoucnu překlad potřebovat.

Ing. Helena Pospíšilová

Překlad byl skvělý, na jeho základě mám neteř bezpečně pod čepcem.

Marie Šitková

Vysoce hodnotím přístup, vstřícné jednání, odbornost a rychlé vyřízení.

Pavla Gultová, jednatelka, Kukabara Agency, s.r.o.

Rychlá komunikace a celkově skvělá práce. Mohu jen doporučit!